Ljuskrona oscariansk

Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk

Klubbat för:

25 000 SEK

8 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets slut, oscariansk, för 24 ljus, förgylld stomme, behängd med prismor, höjd ca 110 cm

554500

2018-06-23