Oidentifierad konstnär
2018-06-24
554473
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stad i månsken, monogramsignerad AW-g, olja på duk, ca 53x82 cm
Duklagningar, krackleringar