Ivar Morsing oljemålning
2018-06-22
554278
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): Abstrakt motiv med kvinnofigur, signerad och daterad I Morsing -54, olja på pannå, ca 30x60 cm
Välbevarad lyster i färgen, inga synliga märken, inget synligt färgbortfall