Madeleine Pyk färglitografi
2018-06-22
554207
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, färglitograi, signerad M Pyk3/250, 50x38 cm