Korg silver
2018-06-21
554191
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KORG, silver samt blå glas insats, hänklar, genombruten dekor, otydliga stämpar, 1817, höjd ca 20.5 cm, längd ca 30 cm
Slitage, anlöpning, bucklor, repor, ställvis är reparbete trasig, insatsen är troligen ej tillhörande