Aladåbform koppar
2018-06-22
554105
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALADÅBFORM, koppar, 1800-tal, invändigt förtennad, med upphängningsring, diameter ca 30, höjd 16 cm
Smärre slitage