Soffa Karl Johan
2018-06-22
554084
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, Karl Johan, 1800-talets första hälft, björk, textilklädd, sitthöjd 40, längd ca 180 cm
Slitage, sprickor, lagningar