Fällbord
2018-06-23
554082
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, furu, 1800-talets första hälft, tredelad pelarfot, diameter ca 85, höjd 75 cm
Slitage, smärre sprickor i skivan