Oljemålning Ardy Strüwer
2018-06-27
554063
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ARDY STRÜWER (född 1939), "Confucius", signerad och daterad 1964, olja på duk, ca 75x133 cm