Sideboard 1900-talets första hälft
2018-06-22
554061
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, fanérat o mahogny och rot, beslag och nyckelbussningar i mässing, utdragsskivor i marmor, höjd ca 94, 225x63 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador, fanérlagningar