Bordslampor mässing
2018-06-25
554035
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, Aneta, mässing, vridbara, höjd med skärm ca 43 cm
Bruksslitage