Sven-Olof Ehrén
2018-06-22
554004
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Slussen och Katarinahissen, signerad och daterad 71, märkt HC XXIII, bildyta ca 23x40 cm