Sven-Olof Ehrén litografi
2018-06-22
553994
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Skanstullsbron, signerad och daterad 77, 230/385, bildyta ca 52x42 cm