Taklampa mässing och glas
2018-06-22
553990
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets slut, mässing och glas, höjd ca 53, diameter 52 cm
Inköpt på Nautiska Magasinet Gamla Stan, Stockholm
Bruksslitage