Skålar Kina
2018-06-22
553973
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLAR, 6 st., porslin, Kina, 1900-tal, varierande dekor i emaljfärger, järnoxid, sepia samt guld, diameter ca 9,5-13 cm
Nagg