Anita Fröding oljemålning
2018-06-25
553966
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Gotland", regattamotiv, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 27x35 cm, oramad