Skålfat Japan
2018-06-22
553939
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Japan, 1900-tal, dekor av tranor på ängsmark i underglasyrblått, diameter ca 28 cm
Slitage