Pop & Rock - Torbjörn Calvero Ulf Lundell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TORBJÖRN CALVERO (1949-2016): "Ulf Lundell", signerad Torbjörn Calvero, numrerad samt märkt 1/3 AP, 69,5x46 cm

553900

2018-06-21