Gustav Rudberg oljemålning
2018-06-21
553840
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Kustlandskap Hven, monogramsignerad GR, olja på duk, 52x63 cm