Einar Forseth
2018-06-21
553796
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): Höstlandskap, signerad, akvarell, ca 24x35 cm
Proveniens: Einar Forseth