Oljemålning 1800-tal
2018-06-20
553770
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Hundar framför herrgårdsbyggnad, olja på duk, ca 55x40 cm
Slitage, krackeleringar,