Skåp allmoge 1800-tal
2018-06-23
553759
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, allmoge, 1800-tal, 2-delat, senare bemålnig med datering 1835, höjd ca 211, 128x52 cm
Färgbortfall, list något lös, slitage, nyckel saknas