Scroll Kina 1900-tal
2018-06-21
553704
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-talets andra hälft, 10 sigill, med kaligrafi, ryttare och hästar, motivyta ca 43x53 cm