Oljemålning 1900-tal
2018-06-21
553655
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets andra hälft), signerad Clymer, olja på duk ca 59x48 cm