Oljemålning 1800-tal
2018-06-20
553624
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsmotiv med slott, olja på duk, 1800-tal, ca 59x88 cm