Oljemålning Sven Lidberg
2018-06-20
553581
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009), "Gårdsauktion på landet", signerad Sven Lidberg, olja på pannå, ca 49x59 cm