Buddhafigur 1900-tal
2018-06-21
553572
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BUDDHAFIGUR, 1900-tal, skulpterat trä, bemålad och förgylldhöjd ca 89 cm
Slitage, färgbortfall, sprickor