Samovar Ryssland
2018-06-21
553569
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SAMOVAR, 1900-tal, Ryssland, mässing, svarvade handtag, höjd ca 62 cm
Slitage, bucklor