Vägglampor 1900-tal 1 par
2018-06-20
553547
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets första hälft, för utomhusbruk, bemålad zink, färgade glas, längd 26, höjd 24 cm
Bruksslitage, enligt uppgift fungerade