Strålkastare
2018-06-20
553517
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STRÅLKASTARE, 1900-talets mitt, stativ med hjul, svartmålad plåt, räfflat glas, höjd ca 166 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, glaset sitter löst