Oljemålning
2018-06-25
553508
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flodlandskap, olja på duk, ca 36x55 cm
Färgbortfall, märken efter spännram, krackeleringar