Dekorelement 1800-19800
2018-06-25
553492
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DEKORELEMENT, 4 st, 1800-1900-tal, barockstil, rokokostil, Louis XVI-stil, delvis träskuren dekor av bl a keruber, ca 80-119 cm
Skador/lagningar