Lennart Rodhe färglitografi
2018-06-20
553476
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Sågverket, färglitografi, 1947, signerad och numrerad Lennart Rodhe 22/250, 38x60 cm
LITTERATUR: Millroth 9
Gulnad, ej examinerad ur ram+