Aina Kånge matta
2018-06-20
553471
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AINA KÅNGE, matta, 195/60-tal, ´Bruzaholm´, sniljeflossa, 194X134 cm
Bruksslitage