Nils Tydén oljemålning
2018-06-20
553426
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NILS TYDÉN (1889-1976): Vy mot Skeppsholmen, Stockholm, signerad "N Tydén", olja på pannå, ca 27x34,5 cm