Margherita Osswald-Toppi oljemålning
2018-06-20
553380
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARGHERITA OSSWALD-TOPPI (1897-1971): Blomsterstilleben, signerad M Osswald-Toppi, olja på pannå, ca 53x70 cm