Pelle Åberg
2018-06-21
553342
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PELLE ÅBERG (1909-1964): ´Fattigvårdsnämnden´´, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 73x92 cm