Birger Birger Ericson oljemålning
2018-06-21
553341
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): ´´Människornas hjärtans söcker´´, signerad Birger, olja på pannå, ca 38x49,5 cm