Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
HANS FRITZDORF (1927-1990): ´´Nordafrikans statsbild´´, monogramsignerad HF och daterad á tergo1958, olja på duk, ca 37x67 cm
Krackeleringar
553318
2018-06-20