Bertil Wahlberg oljemålning
2018-06-20
553301
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980), Parismotiv, signerad Wahlberg, olja på duk. ca 60 x 73 cm