Carl Brandt oljemålning
2018-06-27
553271
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Fiskeläger, signerad och daterad C Brandt 1910, olja på duk, ca 54x65 cm