Elisabeth Warling akvarell
2018-06-20
553229
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ELISABETH WARLING (1858-1915): Fontenay aux Roses, signerad Elisabeth Warling, akvarell, 29x22 cm