Petter Thoen
2018-06-20
553220
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943), "Maybe...", signerad och numrerad P Thoen 23/30, digital print, bladstorlek ca 49,5 x 50 cm