Petter Thoen
2018-06-17
553201
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Tango", signerad Thoen, 51/320, färglitografi, bildmått ca 53x36 cm