Joakim Allgulander
2018-06-17
553190
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Magnolia II", signerad och numrerad 28/75, giclee print, bladstorlek 50x40 cm