Andreas Lundberg Sfär
2018-06-17
553188
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Sfär, monogramsignerad AL, numrerad 53/90, digital print, ca 48x48 cm