Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LARS OLOF LOELD (född 1930): "Strängnäs", signerad Loe, olja på duk monterad på pannå, ca 79x97 cm
Zustandsbeschreibung
553166
2018-06-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner