Kvinna med hätta brons
2018-06-17
553049
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinna med hätta, monogramsignerad F. a, gjutarmärkning Herman Bergman Cire Perdu, brons, höjd ca 21,5 cm