Matgrupp gustaviansk stil
2018-06-17
553031
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, betsad, ryggbrickor i form av kopplade spjälknippen, stoppade sitsar, bestående av matbord med iläggsskivor, 6 stolar, bordets mått ca 75, 100x140, iläggsskivor vardera bredd 46 cm
Brukslitage