Brosch silver mikromosaik
2018-06-16
553029
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BROSCH, silver, mikromosaik föreställande Petersplatsen i Rom, stämplad Gustaf Nordström, Växjö 1898, oval form, 3,8 x 4,5 cm, vikt 23 g
Enstaka nagg